Субота, 15.12.2018, 03:06
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ Бучацьке професійно - технічне училище

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Батьківські збори

25.09.2015 р. відбулися загально училищні збори.

Основним питанням порядку денного було питання інтеграції зусиль педагогічного колективу та сім’ї з метою забезпечення якісної професійної підготовки та виховання учнівської молоді, сприяння набуттю учнями громадянських та рівнобічних життєвих компетентностей.

На зборах у навчальних групах побували представники дирекції – заступник директора з ВЧ О.Р. било та заступник директора з НР І.А. Данкович, які були готові вислухати зауваження та пропозиції батьків з питань удосконалення навчально-виховної роботи та покращення умов навчання і перебування учнів у навчальному закладі.

За ініціативи соціального педагога Р.В. Пакіш класні керівники провели анкетування батьків та учнів з питання шляхів вирішення конфліктів конфліктних ситуацій у сім’ї та недопущення насилля.

Після зборів у групах батьки були запрошені в актову залу, де перед ними виступили директор училища В.А. Бугаєнко та заступник директора з навчально-виховної роботи О.П. Ульянова.

В.А. Бугаєнко зупинився на основних проблемах навчального закладу, прозвітував про основні витрати спонсорських батьківських коштів, розповів про плани щодо укріплення МТБ училища на перспективу.

О.П. Ульянова зупинилася на проблемних питаннях навчально-виховної роботи з учнівською молоддю та особливостях психо-фізіологічного розвитку дітей у підлітковому віці, наголосила на необхідності більшої уваги з боку батьків до проблем і переживань їх дітей, застерегла від застосування методів насилля у вирішенні конфліктних ситуацій, запросила батьків до більш тісної співпраці із класними керівниками, майстрами в/н, вихователями та іншими медпрацівниками училища.

Після закриття офіційної частини батьківських зборів для батьків було проведено педагогічні читання, перемежовані виступами учасників художньої самодіяльності із числа учнів І курсу  під гаслом «Христос почав Свій лад, який хотів довести між людьми, від родини» (А. Шептицький). Педагогічні читання провела заступник директора з НВР О.П. Ульянова. Пісенні подарунки для батьків підготували вокальний ансамбль дівчат І курсу, дует у складі М.Саламанюк та         Б. Дякуна, солісти – учні І курсу – Х. Коновал, Г. Коломієць, О. Підлісний, вокальний ансамбль «Соколи», дует у складі Г. Сави та У. Мельничук, вокальний ансамбль дівчат ІІ-ІІІ курсів. (Художні керівники Г.І. Луців та С.О. Кокорудз)

Категорія: Мої статті | Додав: golub_ira (07.10.2015)
Переглядів: 149 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Copyright PTU-26 © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz