Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Новини

На спортивному майданчику училища …

залучення молоді до активного способу життя стало традиційне проведення змагань в ДНЗ «Бучацькому ПТУ». Майже третій місяць поспіль тут проходять змагання зі спортивних ігор. У вересні місяці відбулися поєднання в особисто командній першості з настільного тенісу. Серед юнаків з високою технікою гри домінувала команда групи №111, яка виступила в такому складі: Тимофій Дмитро - перша ракетка ; Солонинка Віталій – друга ракетка; Денчик Андрій – третя ракетка. Друге і третє місця зайняли команди груп №7 і №37 .

В особистій першості дівчат добру підготовленість продемонструвала Слободян Тетяна гр.№26, яка не подарувала жодної партії своїм суперницям , і зайняла почесне I місце. Друге місце посіла учениця групи №23 Скрипка Вікторія. Третє місце здобула – Дзепчук Марія учениця гр№6.

У жовтні місяці в спортивному залі училища вирували баталії з ФУТЗАЛУ . Тут технічну і тактичну зрілість виявили команди груп старших курсів, які вийшли до фінальної частини турніру.

Інтрига ігор збереглася і в фінальній частині . Фаворит змагань гр.№111 раптово поступилася злагодженими діями гр.№32 і її лідером Ковальчук Андрієм. Здавалося, що 32група мала всі підстави зайняте третє місце , але в принципіальній грі із однокурсниками – 31групою , вони потерпіли фіаско! В цій зустрічі 31група була енергетично заряджена на перемогу, і вони її здобули, з рахунком 2:1 на користь гр.№31. « Везе тому, хто веде»!

Отже місця розподілилися наступним чином: 1місце – гр.№31, 2місце – гр.№32, 3місце – гр.№111.

На разі завершилися змагання з БАСКЕТБОЛУ. У фіналі зустрілися давні суперники з футзалу - гр.№111 та гр.№32. Вони продовжили свою боротьбу за право стати на сходинку вище своїх суперників . Все таки група №111 зуміла доказати, що в цьому виді спортивних змагань вона найкраща де і зайняла перше місце, друге місце посіла гр.№32.

На разі очікуються проведення змагань з ВОЛЕЙБОЛУ . Волейбол в училищі рахується спортом номер один. Тож запрошуємо всіх учнів і уболівальників цієї популярної гри на спортивний майданчик нашого училища. Не пропустіть. Буде цікаво.