Вівторок, 13.11.2018, 01:01
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ Бучацьке професійно - технічне училище

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Відкритий урок з англійської мови

Для виконання триєдиної мети уроку були обрані наступні пасивні, активні та інтерактивні методи навчання: інформаційно-рецептивний (розповідь-пояснення, опис, бесіда, повідомлення учнів, робота з ілюстраціями та додатковим матеріалом); репродуктивний, метод монологічного висловлювання, метод практичного використання знань, робота в групах, гра, словесно-дедуктивний метод та використання комп’ютерних технологій. На уроці були використані наступні форми роботи з учнями:

фронтальна робота, як найбільш ефективна з точки зору психологічного комфорту учнів на відкритих уроках;

індивідуальна робота, що дозволяє дати посилене завдання слабо встигаючим учням;

діалогічне та монологічне мовлення учнів, оскільки метою уроку було обумовлено сприяти розвитку розвитку навичок усного мовлення.

Належна увага надавалась розвиткові мовленнєвої діяльності учнів (аудіюванню, читанню, говорінню, письму), а також збагаченню словникового запасу. Удосконалювався граматичний лад мовлення, проводилась робота над правильним вживанням дієслів у 3-й особі однини в Present Simple. Структура даного уроку дозволила логічно підвести учнів до монологічного висловлювання з теми уроку. Об’єктивно і відповідно до норм Наталя Іванівна оцінила мовленнєві вміння учнів.

Категорія: Мої статті | Додав: golub_ira (12.12.2017)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Copyright PTU-26 © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz