Середа, 25.12.2024, 16:16
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ Бучацьке професійно - технічне училище

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Дистанційне навчання

Психологічний тест "Хто Ви?" І-ІІІ курси (соціальний педагог Саприкіна І.В.)
01.05.2020, 17:22

Тест "Хто ви?"

Уважно роздивіться геометричні фігури та оберіть ту, з якою себе асоціюєте.

 

https://1.bp.blogspot.com/-TsJVqnrUgVc/Xpbvi44VaGI/AAAAAAAAA-k/DzzvQq6MMpIYGTK7HtezSjqaHDd1BS_JACLcBGAsYHQ/s1600/%25D0%25A2%25D0%25B5%25D1%2581%25D1%2582.JPG

 

Ключ до тесту:

Квадрат=анатілик

Людині-«квадрату» властивий пошук логічних способів вирішення проблем. Він уважний до деталей, акуратний і дисциплінований. При цьому дещо консервативний у своїх поглядах. Квадрат схильний готуватися до усього детально і заздалегідь, тому не любить експромтів, під час яких все йде не за планом. Його важко переконати, якщо ваш аргумент – не логіка чітких закономірностей і фактів. При цьому теорію і гіпотези він часто цінує навіть вище реальних фактів, що вже казати за відчуття та почуття! Людина-«квадрат» є малоемоційною, не любить недоречних жартів і безпредметних розмов, не схильна заглиблюватись у проблеми інших, водночас рідко ділиться своїми.

Плюси: організованість, дисциплінованість, акуратність, пунктуальність, терплячість,

завзятість, наполегливість, вірність слову, чесність, раціональність, спокій, практичність.

Мінуси: "чорно-біле" мислення, однобокість, педантизм, дріб'язковість, надмірна строгість, надмірне затягування рішень, упертість, консерватизм, страх ризику, емоційна сухість, бідна фантазія, скупість.

 

Коло = ідеаліст

Людина-«коло» – найбільш миролюбива з усіх 5 «фігур». Такі люди налаштовані на пошук гармонії і злагоди у взаємодії з іншими, є турботливими. Вони уважні до чужих проблем, аналізуючи які, роблять свої висновки. Людині-«колу» властива тактовність, скромність і доброзичливість. Часто ті, хто обирають цю геометричну фігуру, є невпевненими у собі, можуть затягувати вирішення проблем, коливаючись в їх виборі, або намагаючись знайти найкращі варіанти їх реалізації. Вони нетерпимі до проявів жорстокості та несправедливості. Сильно образившись, людині-«колу» не скоро вдається пробачити кривдника.

Плюси: комунікабельність, доброзичливість, дбайливість, відданість, щедрість, емоційна чутливість, великодушність, безконфліктність.

Мінуси: залежність від думки інших, м'якотілість, невимогливість, нав'язливість, балакучість, сентиментальність.

 

Прямокутник=прагматик

Люди-«прямокутники» – сміливі експериментатори та новатори, вони є гнучкими тактиками, які добре враховують різні можливості і варіанти вирішення проблем. Представники цієї геометричної фігури зазвичай планують свої дії, але їх плани можуть змінюватися у відповідності до ситуації. Вони не люблять чекати, налаштовані на швидку віддачу. Мають практичну кмітливість, маркетинговий, часом спекулятивний підхід. Не люблять довгих теоретичних розмов, головний інтерес – результат справи. Мають інтерес до інновацій, демократичні, невимушені у спілкуванні, миролюбні, мають добре почуття гумору, оптимісти, але часом є легковажними.

Плюси: орієнтація на пошук, позитивне ставлення до нового, здатність швидко навчатись, чутливість, емоційність, оптимізм, неамбіційність, сміливість.

Мінуси: нетерплячість, непослідовність, легковажність, емоційна нестійкість, наївність, забудькуватість.

 

Трикутник = реаліст

«Трикутник» – людина-лідер. Він впевнений у собі, послідовний у діях, налаштований на реалізацію ідей та швидку практичну віддачу. Дуже критичний, часто нетерплячий, ставить факти, досвід і компетентність понад усе. Здатний спрощувати проблеми, не приділяючи їм надмірної уваги.Для нього важливіші дії і результат.

Орієнтований на поточні завдання, не любить загадувати далеко наперед. Недовірливий до теорій, припущень, почуттів інших. Його більше цікавлять способи реалізації конкретної мети, пошук ресурсів і можливостей. Прямолінійний, владний, часом грубий, рішучий і радикальний у взаємодії з іншими. Не любить довгих міркувань або пояснень. Ефективний в ситуаціях з ясною метою Догматичний в судженнях, переоцінює значення досвіду і фактів, через що часто робить помилки.

Плюси: лідерство, здатність брати відповідальність, вміння вбачати головне, здатність до концентрації сил та уваги, установка на перемогу, впевненість у собі, рішучість, енергійність, відвертість, дотепність.

Мінуси: егоїзм, прагнення контролювання всього навколо, нетерпимість до інших думок, суцільне поглинання у справи, філософія "мета виправдовує засоби", категорійність, імпульсивність, прямолінійність, різкість, уїдливість.

 

Зигзаг=Синтезатор

Людям-«зигзагам» притаманна креативність, творчість та добре розвинене естетичне відчуття. Вони є типовими представниками «правопівкульного» мислення, тому про них часто говорять, що вони э бунтівники та інокодумцями.

Таким людям властиві образність, інтуїтивність та мозаїчність. Зигзаги не можуть працювати в добре структурованих ситуаціях. Їх дратують чіткі вертикальні і горизонтальні зв'язки, фіксовані обов'язки і постійні способи роботи. У роботі їм потрібна незалежність від інших і високий рівень стимуляції на робочому місці. Тоді він «оживає» і починає виконувати своє основне призначення – генерувати нові ідеї і методи роботи. На відміну від людей-«кіл», Зигзаги зовсім не зацікавлені в консенсусі і добиваються синтезу не шляхом поступок, а навпаки – загостренням конфлікту ідей і побудовою нової концепції. Причому, використовуючи свою природну дотепність, вони можуть бути дуже уїдливими, «відкриваючи очі» іншим.

Зигзаги – ідеалісти, звідси беруть початок такі їх риси, як непрактичність, наївність. Зигзаги нестримані, дуже експресивні, що, поряд з їх ексцентричністю, часто заважає їм впроваджувати свої ідеї в життя.

Плюси: прагнення до новизни, креативність, жага до знань, енергійність, мрійність, орієнтація на майбутнє, захопленість, експресивність, ентузіазм, дотепність.

Мінуси: неорганізованість, непослідовність, непостійність, зневага до традицій, індивідуалізм, бунтарство, нереалістичність, непрактичність імпульсивність, манірність, уїдливість, колкість.

Зверніть увагу на те, що позитивні та негативні риси характеру, які вказані під кожним психотипом, необов'язково притаманні кожній особистості. Це лише свідчить про те, що з високою вірогідністю вони можуть бути їй властиві.

Категорія: Дистанційне навчання | Додав: oksana_shevchuck
Переглядів: 423 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Copyright PTU-26 © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz