Вівторок, 20.08.2019, 12:48
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ Бучацьке професійно - технічне училище

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Типові запитання про навчання

Типові запитання стосовно вступу до училища, форми організації навчального процесу, умов навчання, документів про освіту.

 

Чи потрібно для вступу до училища надавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання?
Проходити зовнішнє незалежне оцінювання до училища не потрібно .
Підстава: лист Міністерства освіти і науки України від 04.02.08 № 1/9-51.

Чи надається відстрочка від призову до Збройних сил України?
 Так, учням надається відстрочення від служби в Збройних силах України на час навчання, а також на один рік по завершенню навчання, за умови працевлаштування за професією.

Навчання платне?
Ні, училище фінансується за рахунок державного бюджету.

Чи виплачують учням стипендію?
Так, учні отримують стипендію у розмірі встановленому законодавством. Станом на 1 січня 2017 року стипендія становить 415грн. без урахування індексації. Учні, які за результатами попереднього семестру мають оцінки 10-12 балів отримують підвищену на 45% стипендію.

Чи є в училищі гуртожиток?
В училищі є гуртожиток, який розташований безпосередньо на території училища. Тому учням, що проживають в гуртожитку достатньо 3-4 хвилини щоб прийти на заняття.

Скільки коштує проживання в гуртожитку?
Проживання в гуртожитку безкоштовне.

Які документи видаються по закінченню училища?
По завершенню училища учні отримують диплом державного зразка  з кваліфікацією робітника за обраною професією, а також атестат про середню освіту(для тих, хто навчається на базі базової освіти).

Який повинен бути середній бал, зазначений в атестаті, для вступу до училища?
У відповідності до Правил прийому до ДНЗ "Бучацьке ПТУ" прийом  здійснюється за результатами співбесіди.  За рівних умов зарахування проводиться з урахуванням середнього балу атестату. Тому вимоги до мінімального середнього балу в атестаті абітурієнта відсутні.

Який термін надання документів абітурієнтами  для вступу до училища?
 У відповідності до Правил прийому, прийом документів абітурієнтів починається з червня та завершується за мірою комплектування груп з конкретних професій (як правило 31 серпня).

Чи можна навчатися в училищі після завершення іншого училища, технікуму, інституту?
  Ні, не можна. У відповідності до ст.3 Закону України "Про професійно-технічну освіту"  "Первинна професійна підготовка - це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії, або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня". Тобто, навчатися в  професійно-технічних навчальних закладах, за наявності у абітурієнта раніше отриманого диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра іншого навчального закладу, заборонено.

Які є в училищі форми навчання?
В училищі навчання здійснюється тільки за денною формою. Вечірня, очно-заочна, дистанційна, екстернатна форми навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами в училищі відсутні.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright PTU-26 © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz