Тема Правила зняття нарощених нігтів.
Як зняти акрилові нігті
Нам знадобляться:
- спеціальна рідина AcrilikRemover, якщо такої немає - звичайна рідина для зняття лаку. Тільки вибирайте рідину, у складі якої є ацетон.
- пилка для нігтів з великою абразивністю;
- алюмінієва фольга - десять платівок приблизно 12х7 мм;
- ватні диски, щоб повністю покрити нігті.
Обов'язково надягаємо захисні окуляри (пам'ятаєте про гострі краї штучних нігтів, шматочки акрилу можуть поранити очі).
Ні в якому випадку навіть не намагайтеся відірвати від свого нігтя акриловий.Озброївшись пилкою, спилюємо верхній шар фінішного гелю(якщо було зроблено гель покриття). Після того як фінішний гель спиляно, змочуємо ватні диски в рідині, додаємо до акриловим нігтям, а щоб рідина не випаровувалася, накриваємо диски зверху шматочками фольги. Постарайтеся притиснути фольгу по краях щільніше, щоб повітря не потрапило всередину.
Покривши всі нігті ватними дисками і фольгою, засікаємо час - для того, щоб акрил повністю розм'як, потрібно хвилин 35-40. Після цього акрил стане нагадувати желе і його можна буде легко видалити будь-яким гострим інструментом, не пошкодивши власний ніготь. Видалення слід робити швидко, так як акрил може знову застигнути. Залишки акрилу на нігтях видаляємо ватним тампоном, змоченим в рідині.
На завершення процедури гарненько миємо руки з милом і обробляємо їх пом'якшувальною кремом.
Практично так само можна зняти нігті з біогелю, тільки використовувати потрібно спеціальні рідини, які у великій різноманітності.
Як зняти гелеві нігті
Зняти нігті, нарощені з використанням гелю, дуже важко. Ніяка рідина тут не допоможе, гель не розм'якшується, не розчиняється, видалити його можна, тільки спилявши.
На спилювання одного нігтя витрачається приблизно 5-10 хвилин(якщо спилювати пилкою) при використанні фрезера буде швидше. При використанні фрезера ніготь дуже нагрівається і потрібно робити часті перерви. Після того як нігті оброблені, залишки гелю майстер видаляє пилою.
Етапи зняття нігтів з гелю:
- Вільний край нігтя потрібно відкусити щипчиками (не забувайте про гострі краї і захист очей!);
- Під час спилювання виникне багато пилу, періодично робимо перерви, щоб її видалити за допомогою пензлика;
- Під час спилювання слід проявити крайню обережність, щоб не пошкодити власний ніготь, особливо коли процес наближається до кінця;
- Якщо ми спробуємо провести ватним тампоном, змоченим в ацетоні, по нігтю, можна побачити ту межу, яка проходить між гелем і натуральним нігтем. Також можна просто злегка натиснути на ніготь і відчути, що гель набагато жорсткіше, ніж ніготь;
- Видаливши майже весь гель, міняємо пилочку на другу, з більш високим ступенем абразивності, тобто не таку зернисту. Продовжуючи спилювати гель, тиск на ніготь трохи зменшуємо. При цьому можна помітити, як у самого нігтя гель почне відшаровуватися лусочками, але видаляти його повністю не варто. Тонкий шар гелю зовсім не буде заважати, а нігті тільки зміцнить;
- Полірувальної пилою поліруємо ніготь;
- Пил, яка утворювалася в процесі спилювання гелю, здатна сильно висушити шкіру навколо нігтів, тому після завершення роботи обов'язково обробляємо нігті живильним кремом.
Лабораторно-практична робота
З предмету «Манікюрна справа»
ТЕМА: правила зняття нарощених нігтів
МЕТА: Ознайомитись з загальною послідовністю зняття нарощених нігтів.
ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ: муляж руки, спеціальна рідина AcrilikRemover пензлики, абразивний інструмент, фольга, фрезер.
ХІД РОБОТИ:
1. Ознайомитись з матеріалами для зняття нарощених нігтів.
2. Ознайомитись з послідовністю зняття нарощених нігтів.
3. Зробити висновок.
Завершити роботу письмовим звітом.
В письмовому звіті:
1. описати послідовність зняття акрилових нігтів
2. описати послідовність зняття гелевих нігтів
3. у висновку відобразити. Що може вплинути на якість зняття штучних нігтів.
|