Вівторок, 20.08.2019, 11:57
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ Бучацьке професійно - технічне училище

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Абітурієнту

 

 
 
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до ДНЗ Бучацьке ПТУ
 
на 2019-2020 н.р.
 
1. До училища приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають повну або базову загальну середню освіту або освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.
 2. Громадяни України користуються рівними правами при вступі в училище відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України. Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, при вступі до училища користуються рівними правами з громадянами України. Права інших іноземців на здобуття професійно – технічної освіти регулюються чинним законодавством або міжнародними договорами України.
3. Прийом до професійно – технічного навчального закладу здійснює приймальна комісія. Очолює комісію директор училища, який своїм наказом визначає склад і порядок її роботи, затверджує правила прийому до училища, розроблені до початку прийому документів. - приймальна комісія проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії або спеціальності, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів наступного працевлаштування. - організовує роботу з комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників, а також вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.
 4. Правила прийому до училища своєчасно доводяться до відома вступників через засоби масової інформації або інформаційні стенди .
5. Прийом документів від вступників завершується 15 серпня.
 6. Вступники подають особисто заяву на ім’я директора про вступ до училища із зазначенням обраної професії та спеціалізації, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають: - документ про освіту; - свідоцтво про народження або паспорт; - довідку про стан здоров'я; - довідку з місця проживання; - характеристику з місця навчання; - шість фотокарток розміром 3*4 см; - ідентифікаційний код.
7. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.
8. Прийом до училища проводиться шляхом співбесіди (згідно встановленого графіка).
9. Зазначений порядок прийому документів і зарахування поширюється на вступників, які не мають базової загальної середньої освіти і подають довідку про навчання в основній середній загальноосвітній школі.
10. Особи, які без поважних причин не з'явилися на співбесіду у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати в училище не зараховуються.
11. Першочергово зараховуються до училища: - діти – сироти та діти, які залишилися без піклування батьків; - інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією та спеціалізацією; - особи, яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи”(796-12) надане таке право.
12. Зарахування до училища оформляється протоколом приймальної комісії і затверджується наказом директора. Зарахування проводиться не пізніше ніж за 5 днів до початку занять. Рішення приймальної комісії своєчасно доводиться до відома вступників.
13. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з училища. На звільнені при цьому місця може проводитися додаткове зарахування. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій, училище може проводити додатковий прийом.
14. Особам, які не зараховані до училища, а також тим, що без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше п'яти днів із дня прийняття рішення.
15. Училище проводить набір учнів за такими професіями:
на базі 9 класів:
- електрогазозварник; коваль ручного кування;
- муляр; штукатур; маляр;
- кухар; кондитер;
- перукар; перукар - модельєр; манікюрниця;
- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (кат.”С”);
- тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (кат "А”); слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (кат.”С”).
 на базі 11 класів:
- електрогазозварник;
- тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (кат "А”);водій автотранспортних засобів (кат.”С”).
 

 

 

Документи приймаються щоденно (крім суботи та неділі).

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright PTU-26 © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz